آشنایی با شرکت آریا خدمات خاورمیانه

شرکت آریا خدمات خاورمیانه ارائه دهنده خدمات پس از فروش معتبرترین برند های تلفن همراه با استفاده از پشتوانه ربع قرن تجربه در بازار تلفن همراه و خدمات پس از فروش وهمچنین اتکا به شبکه گسترده خدمات پس از فروش در کلیه شهرهای کشور عزیزمان افتخار دارد در راستای رضایت خاطر و اطمینان مشتریان عزیز گام بردارد.
شرکت آریا خدمات خاورمیانه با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در کلیه استان های ایران موفق به دریافت نمایندگی خدمات پس از فروش با تکیه بر تجربیات گرانقدر در زمینه خدمات پس از فروش گسترده، نیاز تمامی مصرف‌کنندگان تلفن همراه را تأمین نموده است .
این شرکت همواره تلاش نموده با بکارگیری نیروی متخصص و با تجربه در زمینه ایجاد مراکز خدمات استاندارد وارائه سرویس مناسب و با کیفیت به خریداران در بازار کنونی کشور متمایز ظاهر گردد و اطمینان و رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید و همچنین این شرکت برای ایجاد آرامش خاطر استفاده‌کنندگان تلفن های همراه در ایران، اقدام به دریافت مجوز خدمات پس از فروش از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نموده است تا بهترین نوع خدمات را تحت ضوابط قانونی در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار دهد.
ضمنا کلیه واحدهای خدمات پس از فروش این شرکت مورد تائید و نظارت مستقیم اتحادیه تلفن همراه و همچنین از معتبرترین واحدهای خدماتی در تمامی استان های کشور می باشد .